1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Spa "Dwa Żywioły"

Hotelowe Spa "Dwa Żywioły" to oaza spokoju i wytchnienia, zarówno dla ciała jak i duszy, a ceremonie, które oferujemy, pozwolą osiągnąć błogi stan równowagi.

W dobie pandemii COVID-19  gabinety kosmetyczne działają w ścisłym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Stanowiska obsługi znajdują się w odległości co najmniej 1,5 m od siebie. W Strefie SPA może przebywać wyłącznie obsługa oraz obsługiwani Goście, a w przypadku, gdy Gość wymaga opieki-także jego opiekun.

Ponadto:

Używamy ręczników jednorazowych, gdy jest to możliwe;
Przyjmujemy Gości po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie lub online;
Stosujemy środki ochrony osobistej.

W  klimatycznych, profesjonalnie urządzonych gabinetach otrzymają Państwo kompleksową usługę, a szeroka gama zabiegów na twarz i ciało pozwoli dobrać najodpowiedniejszą pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Rytuały kosmetyczne i masaże wykonywane są przez wykwalifikowany personel, kosmetykami wiodących francuskich marek: Thalgo, Purles oraz Ella Bache.

Posiadamy bogatą ofertę zabiegów SPA ze szczególnym nastawieniem na zabiegi z użyciem borowiny wydobywanej w dolinie rzeki Prosny. Kąpiele oraz okłady borowinowe to zabiegi, które regenerują uszkodzone tkanki, zwiększają ich ukrwienie oraz powodują wzrost metabolizmu komórkowego.

Proponujemy Państwu również zabiegi w Kapsule Spa DermaLife Jet, która dzięki różnorodności programów przywróci dobre samopoczucie, ujędrni i uelastyczni skórę oraz pomoże w osiągnięciu równowagi duchowej i emocjonalnej. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów upiększających na dłonie i stopy, bogatej oferty masaży, rytuałów wyszczuplających i relaksacyjnych. Jak również kuracji typowo leczniczych jakimi są: kąpiele, okłady, masaże oraz maski borowinowe.

Godziny otwarcia SPA:

Poniedziałek – Sobota-10:00 - 21.00
Niedziela-9:00 - 18.00

"Zanim wybierzesz się do naszego SPA zapoznaj się z ofertą zabiegów, dokonaj wyboru i zarezerwuj jeszcze przed przyjazdem. Wcześniejsza rezerwacja to gwarancja zadowolenia".

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij