1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Spa "Dwa Żywioły"

Hotelowe Spa "Dwa Żywioły" to oaza spokoju i wytchnienia, zarówno dla ciała jak i duszy a ceremonie które oferujemy, pozwolą osiągnąć błogi stan równowagi.

W  klimatycznych, profesjonalnie urządzonych gabinetach otrzymają Państwo kompleksową usługę, a szeroka gama zabiegów na twarz i ciało pozwoli dobrać najodpowiedniejszą pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Rytuały kosmetyczne i masaże wykonywane są przez wykwalifikowany personel, kosmetykami francuskich marek Thalgo, Purles oraz  kosmetykami firmy: Tołpa, Norel, Bielenda i Wellm.

Posiadamy bogatą ofertę zabiegów SPA ze szczególnym nastawieniem na zabiegi z użyciem borowiny wydobywanej w dolinie rzeki Prosny. Kąpiele oraz okłady borowinowe to zabiegi, które regenerują uszkodzone tkanki, zwiększają ich ukrwienie oraz powodują wzrost metabolizmu komórkowego.

Proponujemy Państwu również zabiegi w Kapsule Spa DermaLife Jet, która dzięki różnorodności programów przywróci dobre samopoczucie, ujędrni i uelastyczni skórę oraz pomoże w osiągnięciu równowagi duchowej i emocjonalnej. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów upiększających na dłonie i stopy, bogatej oferty masaży, rytuałów wyszczuplających i relaksacyjnych. Jak również kuracji typowo leczniczych jakimi są: kąpiele, okłady, masaże oraz maski borowinowe.

Godziny otwarcia Spa:

 Zabiegi są wykonywane po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub e-mail

Spa – jak się zachować?

Wyjazd do spa wiąże się najczęściej z potrzebą odpoczynku i wyciszenia. Nikogo nie powinno więc dziwić, że dwie podstawowe zasady odpowiedniego zachowania w spa dotyczą prowadzenia rozmów półgłosem oraz wyciszenia telefonów komórkowych. Zachowanie jednej osoby ma wpływ na komfort pozostałych gości, dlatego należy pamiętać, że dobre maniery obowiązują wszystkich bez wyjątku. 

O czym jeszcze należy wiedzieć, wybierając się do Spa?

Ze Spa (zarówno z zabiegów, jak również ze strefy suchej i mokrej) nie powinno się korzystać po spożyciu alkoholu i obfitego posiłku. 
Przed zabiegiem na ciało zaleca się prysznic. 
Maksymalnie na 4 godziny przed zabiegiem na twarz mężczyźni powinni się ogolić.
Kobiety, które planują skorzystać z masażu lub peelingu ciała, nie powinny depilować się później niż dobę przed zabiegiem. 
Na wybrane zabiegi wypada przyjść 10-15 minut wcześniej, koniecznie w szlafroku i hotelowych kapciach ( lub klapkach basenowych ).
Po zabiegu oraz pomiędzy zabiegami warto się zrelaksować w specjalnie przygotowanych do tego strefach.
Po zabiegach spa nie powinno się korzystać z basenów i saun, należy także ograniczyć intensywność opalania. 
 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij