1 Person
  • 1 Person
  • 2 People
  • 3 People
  • 4 People

Restaurant 'Dzika roza'

Dokładamy wszelkich starań, aby Restauracja Dzika Róża była uosobieniem dobrego smaku i gustu, kojarzyła się ze znakomitym serwisem i niepowtarzalną atmosferą. Dbamy o to każdego dnia. Wiemy i wierzymy, że jakość i smak potraw są dla Gości najważniejsze. Dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami produktów regionalnych oraz sezonowych warzyw i owoców. Dzieki temu mamy pewność, że wszystko, co serwujemy jest autentyczne.

Bazując na skarbach Podlasia i Puszczy Knyszyńskiej, nasz zespół kucharzy przygotował menu dopasowane do pory roku. Nasza profesjonalna obsługa z pewnością doradzi najlepsze kompozycje smakowe, a elegancki wystrój, przestronne wnętrze i piękny widok za oknem zapewnią wyjątkową atmosferę. 

Obecnie Restauracja "Dzika Róża" jest dostępna dla Gości nocujących co najmniej jedną dobę hotelową. Serwowanie posiłków odbywa się wyłącznie do stolika i w reżimie sanitarnym (zakrywanie ust i nosa przez Gości  i obsługę, jednorazowe rękawiczki ochronne u obsługi, zachowanie odległości-Goście mogą zajmować co drugi stolik, z zachowaniem odstępu 1,5 m między stolikami).

Oferujemy także catering okolicznościowy na wynos z własnym odbiorem w promocyjnych cenach. Więcej informacji udzieli p. Jolanta Reut pod nr tel.: 693 929 160.

Zapraszamy!

Restauracja czynna codziennie:

Poniedziałek - Piątek od godziny 14:00 do 22:00
Sobota - Niedziela od godziny 12.00 do 22.00

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close