1 Person
  • 1 Person
  • 2 People
  • 3 People
  • 4 People

Spa "Dwa Zywioly"

Hotelowe Spa "Dwa Żywioły" to oaza spokoju i wytchnienia, zarówno dla ciała jak i duszy, a ceremonie, które oferujemy, pozwolą osiągnąć błogi stan równowagi.

W dobie pandemii COVID-19  gabinety kosmetyczne działają w ścisłym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Stanowiska obsługi znajdują się w odległości co najmniej 1,5 m od siebie. W Strefie SPA może przebywać wyłącznie obsługa oraz obsługiwani Goście, a w przypadku, gdy Gość wymaga opieki-także jego opiekun.

Ponadto:

Używamy ręczników jednorazowych, gdy jest to możliwe;
Przyjmujemy Gości po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie lub online;
Stosujemy środki ochrony osobistej.

W  klimatycznych, profesjonalnie urządzonych gabinetach otrzymają Państwo kompleksową usługę, a szeroka gama zabiegów na twarz i ciało pozwoli dobrać najodpowiedniejszą pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Rytuały kosmetyczne i masaże wykonywane są przez wykwalifikowany personel, kosmetykami wiodących francuskich marek: Thalgo, Purles oraz Ella Bache.

Posiadamy bogatą ofertę zabiegów SPA ze szczególnym nastawieniem na zabiegi z użyciem borowiny wydobywanej w dolinie rzeki Prosny. Kąpiele oraz okłady borowinowe to zabiegi, które regenerują uszkodzone tkanki, zwiększają ich ukrwienie oraz powodują wzrost metabolizmu komórkowego.

Proponujemy Państwu również zabiegi w Kapsule Spa DermaLife Jet, która dzięki różnorodności programów przywróci dobre samopoczucie, ujędrni i uelastyczni skórę oraz pomoże w osiągnięciu równowagi duchowej i emocjonalnej. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów upiększających na dłonie i stopy, bogatej oferty masaży, rytuałów wyszczuplających i relaksacyjnych. Jak również kuracji typowo leczniczych jakimi są: kąpiele, okłady, masaże oraz maski borowinowe.

Godziny otwarcia Spa:

Środa – Piątek-10:00 - 21.00
Sobota-Niedziela-9:00 - 21.00

Poniedziałek-Wtorek-SPA jest nieczynne.

Spa – jak się zachować?

Wyjazd do spa wiąże się najczęściej z potrzebą odpoczynku i wyciszenia. Nikogo nie powinno więc dziwić, że dwie podstawowe zasady odpowiedniego zachowania w spa dotyczą prowadzenia rozmów półgłosem oraz wyciszenia telefonów komórkowych. Zachowanie jednej osoby ma wpływ na komfort pozostałych gości, dlatego należy pamiętać, że dobre maniery obowiązują wszystkich bez wyjątku. 

O czym jeszcze należy wiedzieć, wybierając się do Spa?

Ze Spa (zarówno z zabiegów, jak również ze strefy suchej i mokrej) nie powinno się korzystać po spożyciu alkoholu i obfitego posiłku. 
Przed zabiegiem na ciało zaleca się prysznic. 
Maksymalnie na 4 godziny przed zabiegiem na twarz mężczyźni powinni się ogolić.
Kobiety, które planują skorzystać z masażu lub peelingu ciała, nie powinny depilować się później niż dobę przed zabiegiem. 
Na wybrane zabiegi wypada przyjść 10-15 minut wcześniej, koniecznie w szlafroku i hotelowych kapciach (lub klapkach basenowych).
Po zabiegu oraz pomiędzy zabiegami warto się zrelaksować w specjalnie przygotowanych do tego strefach.
Po zabiegach spa nie powinno się korzystać z basenów i saun, należy także ograniczyć intensywność opalania. 
W czasie zabiegów nie prowadzi się rozmów, należy jednak informować o każdym dyskomforcie (np. gdy w gabinecie jest za zimno lub za ciepło, gdy masaż jest bolesny lub gdy drażni nas muzyka albo zapach). 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close