1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Atrakcje w hotelu

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness SPA & Conference to oaza spokoju i wytchnienia, zarówno dla ciała,jak i duszy.Jest to miejsce, w którym biznes,spotkania w gronie najbliższych i przyjęcia rodzinne łączą się z intensywnym wypoczynkiem,kontaktem z naturą oraz niepowtarzalnym smakiem podlaskiej kuchni.

 

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji  bogatą  infrastrukturę hotelową, sprzyjającą relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi. Malowniczy teren rekreacyjny wokół hotelu idealnie nadaje się do grillowania, spotkań z bliskimi oraz  obcowania z naturą. Ponadto oferujemy bilard, a najmłodszym - kącik i plac zabaw oraz trampolinę.

Na terenie hotelu prowadzimy wypożyczalnię rowerów, kijków nordic walking oraz  kajaków. Na specjalne życzenie  możemy zorganizować naukę jazdy konnej, kulig (przejazd bryczką) lub zwiedzanie najpiekniejszych miejsc w okolicy z przewodnikiem. 

Gwarancją wspaniałego wypoczynku i błogiego stanu równowagi emocjonalnej i duchowej jest skorzystanie z ceremonii, zabiegów i rytuałów w SPA "Dwa Żywioły" oraz w Strefie Wellness.

Nasi Mistrzowie Kuchni z przyjemnością zorganizują Państwu Warsztaty Kulinarne: Lepienie Pierogów, Domowe Wypieki, Kuchnia Orientalna oraz Live Cooking. Dla koneserów dobrych trunków proponujemy Warsztaty Sommelierskie oraz Wieczór Whisky wraz z degustacją.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij