1 Person
  • 1 Person
  • 2 People
  • 3 People
  • 4 People

Zimowe saunowanie w Ruskiej Bani

Ask about offer

Already since 250 zl /os.
We invite you to contact us

Seans saunowy polega na polaniu rozgrzanych kamieni pieca sauny za pomocą wody z dodatkiem koncentratów zapachowych lub też naturalnych olejków eterycznych podawanych na piec na kulach kruszonego lodu, a następnie rozprowadzeniu gorącego powietrza w całym pomieszczeniu sauny za pomocą dużego wachlarza lub ręcznika przy zastosowaniu odpowiednich technik. Seanse prowadzone są do tematycznie dobranej muzykim z zastosowaniem  naturalnych olejków i koncentratów renomowanej firmy Bassau, dobierając do każdego seansu odpowiednie połączenia spośród 20 zapachów.
Najlepszą formą relaksu, którą proponujemy naszym saunowym gościom przy współpracy z Saunamistrzem, reprezentującym Polskie Towarzystwo Saunowe-Janem Krutulem, jest „noc saunowa” trwająca około 2 godzin, podczas której odbywają się 2 lub 3 seanse w  Ruskiej Bani, tradycyjnej opalanej drewnem. Pomiędzy seansami ważny jest odpoczynek, uzupełnienie płynów i możliwość schłodzenia ciała. Nasi goście szczególnie cenią sobie możliwość skorzystania z basenu. Miłym dodatkiem pomiędzy seansami jest poczęstunek w postaci mrożonych owoców. 
Pragniemy podkreślić, że każdy seans poprzedzony jest krótkim przypomnieniem zasad poprawnego saunowania, tj. podłożeniem ręcznika pod ciało, aby pot nie kapał na ławki, koniecznością spłukania ciała po wyjściu z sauny oraz informacją o możliwości opuszczenia sauny w każdym momencie seansu, jeśli poczujemy, że nasz organizm mówi „dość”. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dbamy o to, aby z sauny korzystać wyłącznie w bawełnianym ręczniku, z zachowaniem wszystkich standardów higieny i zdrowia. Wszystkie te elementy wpływają na poczucie bezpieczeństwa gości oraz maksymalizują zdrowotne benefity saunowania.


 

Previous
Next

Stay packages

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close