1 Person
  • 1 Person
  • 2 People
  • 3 People
  • 4 People

Ceremonie borowinowe

Ask about offer

Already since 310 zl /os
We invite you to contact us

Borowina jest rodzajem torfu o specyficznych właściwościach fizykochemicznych, który ze względu na zawarte w nim substancje bakteriobójcze, odżywcze i przeciwzapalne, jest od dawna wykorzystywany w lecznictwie i kosmetologii. Stanowi on ogromne bogactwo cennych substancji organicznych, takich, jak:  Kwasy humusowe oraz fulwowe, węglowodany, garbniki, bituminy, białka, żywice, mikro- i mikroelementy. Zabiegi z użyciem tego dobroczynnego błota niwelują bóle stawów i kości, poprawiają krążenie krwi, ujędrniają ciało, eliminują cellulit, wygładzają  zmarszczki. Efekty są natychmiastowe!

 

 

RYTUAŁY BOROWINOWE TOŁPA

  • Rytuał Borowinowy Głębokie Odprężenie - 2h/400zł

Rytuał borowinowy rozpoczynający się kąpielą fizjoaktywną, która działa kojąco, odpręża i relaksuje. Następnie przechodzimy do orzeźwiającego peelingu całego ciała, który wygładza skórę poprzez usunięcie martwych komórek naskórka. Na tak przygotowaną skórę zostaje nałożona maska ze zmikronizowanej borowiny z rozmarynem, która ma działanie detoksykująco-regenerujące oraz poprawia elastyczność skóry. Na zakończenie naszej ceremonii proponujemy 30 min. masaż relaksacyjny całego ciała, który dopełni efekt głębokiego odprężenia. Rytuał sprzyja odtruciu organizmu z toksyn, odświeża i przywraca siły witalne.

  • Rytuał Borowinowy Eliminacja Cellulitu - 2h/420zł

Ceremonia borowinowa rozpoczynająca się kąpielą solankową z dodatkiem borowiny oraz naturalnych olejków eterycznych z drzewa różanego, szałwii i bergamotki. Po kąpieli przechodzimy do peelingu antycellulitowego trójfazowego, który reguluje proces rogowacenia naskórka, usprawnia mikrocyrkulację i stymuluje odnowę komórek, uaktywniając redukcję cellulitu w głębszych tkankach. Następnie na ciało nakładamy modelującą maskę antycellulitową, która wyszczupla, ujędrnia i poprawia sprężystość skóry, a także detoksykuje ciało. Uwieńczeniem rytuału jest 30 min. masaż ujędrniająco-wyszczuplający.   

  • Zabieg Borowinowy Antycellulitowy - 90min/310zł

Terapię rozpoczynająca się trójfazowym peeling borowinowy, który usuwa zrogowaciały naskórek na 3 sposoby: Mechanicznie, enzymatycznie i za pomocą kwasów AHA. Tak przygotowana skóra będzie gotowa na modelującą maskę, która skutecznie zredukuje nadmierne centymetry. Finałem zabiegu jest masaż kremem borowinowym, bogatym w składniki aktywne (kwasy huminowe, bituminy, aminokwasy i garbniki), które dają silne, wielokierunkowe działanie wyszczuplające. Skóra po zabiegu jest silnie ujędrniona i wzmocniona, jej koloryt się poprawia, a dodatkowo ulega detoksykacji cały organizm.

Previous
Next

Stay packages

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close